Warsztaty Kulinarne

Biały Rower to profesjonalnie wyposażona kuchnia oraz otoczenie inspirujące do nowych wyzwań. To miejsce pozwalające na poszerzenie wiedzy w atmosferze dobrej zabawy. Po zakończeniu zajęć usiądziemy wspólnie przy stole, aby zjeść przygotowane w trakcie kursu posiłki, dyskutując, słuchając muzyki i relaksując się.

Proponujemy Państwu:

"GOTOWANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH" I "KUCHNIA DLA PASJONATÓW"

Warsztaty kulinarne w dwóch cyklach dla osób początkujących i pasjonatów, dla tych, którzy dopiero oswajają się z kuchnią, oraz dla tych znających już tajniki gotowania, a chcących poszerzyć swoją wiedzę kulinarną. Spędzimy miło i twórczo czas rozkoszując się wspólnie przygotowaną kolacją.

WSPÓLNE PIECZENIE CIAST

Warsztaty dla tych, którzy swoją przygodę z wypiekami dopiero zaczynają, jak również spotkania dla osób, dla których pieczenie ciast to codzienność, a chcieliby wymienić się przepisami z innymi osobami, przedstawić swoje „słodkie sekrety” lub dać się zaskoczyć przez innych!

INTEGRACJA PRZEZ GOTOWANIE

Grupowe kursy gotowania dla firm - budujące tzw. dobre relacje między pracownikami, zarówno dla pasjonatów gotowania jak i tych, którzy omijają kuchnię „szerokim łukiem”:)

SPOTKANIA KUCHENNE

Wspólne gotowanie z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi.

WIECZORY PANIEŃSKIE

Warsztaty kulinarne, babskie rozmowy podczas wspólnego gotowania oraz uroczysta kolacja

Naucz się, ugotuj i zjedz ze smakiem.